Hubert Świtalski awansuje w Meetrics na regional managera CEE

Pozostanie też szefem firmy na Polskę.

Hubert Świtalski, country manager firmy Meetrics na Polskę, awansuje na stanowisko regional managera CEE. Odpowiedzialny będzie za rozwój biznesu Meetrics na wszystkich rynkach Europy Środkowo-Wschodniej. Pozostanie też szefem firmy na Polskę. Odpowiada za pozyskiwanie klientów, a także wspieranie istniejących relacji zarówno z reklamodawcami, jak i wydawcami mediów oraz organizacjami branżowymi.

Świtalski został szefem Meetrics Polska w 2019 r. Do Meetrics przeszedł z Polsat Media, gdzie w strukturach biura reklamy zarządzał zespołem AdTube – odpowiadał m.in. za współpracę z influencerami oraz partnerami z obszaru social media, jak również z domami mediowymi i kluczowymi klientami. W branży pracuje od 12 lat.

Maciej Florek 2261 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.