Konferencja online "New normal w biznesie" 27 kwietnia

Na wydarzenie zaprasza Sieć Przedsiębiorczych Kobiet.

27 kwietnia o godz. 10 odbędzie się konferencja online New Normal w biznesie zorganizowana przez Sieć Przedsiębiorczych Kobiet w ramach Programu Biznes w Kobiecych Rękach, przy wsparciu: Citi Foundation, Fundacji Citi Handlowy im. Leopolda Kronenberga, Brain Embassy, Forbes Women Polska i pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta Stołecznego Warszawy.

Podczas konferencji mamy m.in. poznać odpowiedzi na pytania:

  • Jak zaadaptować model biznesowy do zmieniającej się rzeczywistości?
  • Jak odnaleźć się w przejściowym etapie i przygotować się na „nowe”?
  • Które strategie stanowią wsparcie, zachętę do działania i dodadzą odwagi w czasach transformacji?

Zostaną także przedstawione wyniki badania „Młodzi na rynku pracy”, które pokazuje, jak pandemia podziałała na tych, którzy dopiero zaczynają karierę zawodową.

- W dzisiejsze „new normal” wpisana jest wyjątkowa nieprzewidywalność. Oswojona jednak - może okazać się siłą biznesu. Nasi ekonomiści przewidują, że ponowne otwarcie gospodarki doprowadzi ostatecznie do wyraźnego odbicia. Zgromadzone zasoby gotówki będą wydatkowane, odłożone w czasie zakupy realizowane. Mam nadzieję, że nasze spotkanie pozwoli przedsiębiorczyniom i przedsiębiorcom dobrze przygotować się na ten czas i go wykorzystać z korzyścią dla rozwoju swojego biznesu. To już kolejna konferencja w ramach naszego projektu „Biznes w kobiecych rękach”, która w założeniu ma inspirować, motywować oraz dostarczać wiedzy, zwłaszcza młodym przedsiębiorczyniom. Zapraszamy do wzięcia w niej udziału - zachęca  Dorota Szostek-Rustecka, prezeska Fundacji Citi Handlowy.

- W tym trudnym także dla gospodarki, pandemicznym roku otrzymałyśmy 300 zgłoszeń do programu „Biznes w kobiecych rękach”. Mentorek gotowych pracować z 60 wybranymi, potencjalnymi przedsiębiorczyniami i odnaleźć się im w „nowej rzeczywistości” też nie zabrakło. Cieszy mnie gotowość do działania i otwartość obu grup. My kobiety mamy wszelkie dane, by odnosić sukces, predysponują nas do tego choćby wrodzone talenty: jesteśmy „wielowątkowe” i wielozadaniowe. Potrafimy też wczuć się w sytuację drugiej osoby, doradzać jej z pełnym zaangażowaniem i jesteśmy bardziej elastyczne w obliczu zmian niż mężczyźni - mówi Dorota Czekaj, prezeska Sieci Przedsiębiorczych Kobiet.

Po bezpłatnej konferencji, do której można dołączyć na YouTube, Facebooku i LinkedInie, odbędą się dwa odpłatne warsztaty on line z:

  1. Natalią de Barbaro: Z powrotem ku sobie: kobieca droga.

  2. Aleksandrą Wiecką o tym jak wreszcie mówić o sobie dobrze: Każda opowieść jest o zmianie.

Dokładny program konferencji i więcej informacji tutaj

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.