Dawid Zając social media directorem w AdCookie

Zając ma 14-letnie doświadczenie w branży.

Do zespołu agencji AdCookie dołączył Dawid Zając jako social media director. Do zadań Dawida Zająca należy kierowanie działem social mediów, optymalizacja działań wewnętrznych oraz wdrażanie planów socialmediowych.

Zając ma 14-letnie doświadczenie w branży. Zaczynał jako copywriter, współpracując z takimi agencjami jak: Brand Garden, Max Arpp, PND Futura oraz Effectica. W tym czasie współtworzył kampanie dla marek Alpen Gold, Bayer, Bonduelle, Danone czy Hewlett-Packard. W 2017 r. objął stanowisko social media managera w Neon Shake Advertising. Do jego zadań należała realizacja kreacji, kampanii i współtworzenie strategii między innymi dla Decathlonu, Work Service czy Oranżady Hellena.

Maciej Florek 2368 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.