Dariusz Maciołek CMO Roku według “Media Marketing Polska"

Tytuł Marki Roku przyznaliśmy WOŚP.

Dariusz Maciołek, dyrektor zarządzający pionu marketingu, komunikacji i zaangażowania społecznego w Banku BNP Paribas, otrzymał tytuł CMO Roku przyznawany przez magazyn “Media Marketing Polska”. “Kreując nowy wizerunek marki, bank postawił na bycie instytucją odpowiedzialną, wrażliwą społecznie. (...) W tej chwili BNP Paribas ma jeden z najbardziej wyraziście komunikowanych wizerunków wśród krajowych banków” - piszemy w uzasadnieniu naszego wyboru.

Tytuł Marki Roku przyznaliśmy WOŚP, co jest krokiem bez precedensu, gdyż nigdy dotąd nie uhonorowaliśmy w ten sposób organizacji dobroczynnej. Z kolei tytuł Kampanii Roku przypadł komunikacji OLX przygotowanej przez 180heartbeats Jung v. Matt. Redakcja przyznała także 10 wyróżnień dla marek i marketerów: Allegro, Carrefour, Durex, Empik, Lego, TCL, Glovo, InPost, Vinted i Avon (wyróżnienie specjalne),

Raport “Marka Marketer Roku” jest częścią majowego wydania “Media Marketing Polska”, dostępnego już w formie elektronicznej, także w aplikacjach Android i iOS.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.