Daria Kulińska dyrektor ds. korporacyjnych w zespole Mars Wrigley

Wcześniej była szefową komunikacji Tesco w Polsce i Europie Środkowej.

Daria Kulińska objęła na zastępstwo stanowisko dyrektor ds. korporacyjnych dla segmentu Mars Wrigley w firmie Mars. Wraz z zespołem corporate affairs odpowiada za cały obszar spraw korporacyjnych dla tego segmentu: promowanie i ochronę reputacji firmy, zarządzanie komunikacją zewnętrzną i wewnętrzną, rozwijanie relacji z interesariuszami, działania z obszaru zrównoważonego rozwoju oraz rozwój funkcji corporate affairs. Dołącza także do zespołu zarządzającego Mars Wrigley w Polsce.

Daria Kulińska ma ponad 20-letnie doświadczenie w obszarze komunikacji. Wcześniej była szefową komunikacji Tesco w Polsce i Europie Środkowej, prezeską Fundacji Tesco. Kierowała zespołem odpowiedzialnym za komunikację wewnętrzną, relacje z mediami, działania CSR i zaangażowanie społeczne.

Karierę rozpoczynała w sektorze paliwowym, prowadząc projekty komunikacyjne w największych firmach w Polsce i w Europie Środkowej. Odpowiadała też za strategię i działania PR i komunikacyjne Stadionu Narodowego w Warszawie, zarówno na etapie jego budowy, jak i po otwarciu, w tym podczas Mistrzostw UEFA 2012.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.