Eobuwie.pl otwiera sklepy stacjonarne we Wrocławiu i w Olsztynie

W olsztyńskim sklepie, który otwiera się 7 maja, połączono asortyment marek Eobuwie i Modivo.

Sklep Eobuwie.pl we Wrocławiu jest już otwarty - na lokalizację spółka wybrała centrum handlowe Wroclavia. Salon o powierzchni 431 mkw. oferuje ok. 10 tys. produktów dostępnych na miejscu, a łącznie 177 tys. na zamówienie.

W Olsztynie zaproponowano nowy koncept Eobuwie.pl & Modivo COLLECT - połączenie asortymentu marek eobuwie.pl i Modivo. Sklep zostanie otwarty 7 maja. W tym dniu będą obowiązywać specjalne akcje rabatowe.

Oprócz rozwiązań znanych z dotychczasowych sklepów stacjonarnych eobuwie.pl, jak tablety do przeglądania zamówień i usługa esize.me, w nowym koncepcie wyodrębniono przestrzeń dla nowoczesnych przymierzalni. - Koncept bazuje przede wszystkim na zamówieniach Reserve & Collect, czyli usłudze umożliwiającej stacjonarny odbiór produktów z oferty online. Nowy format będzie sukcesywnie rozwijany w kolejnych lokalizacjach - mówi Marcin Grzymkowski, prezes eobuwie.pl SA.

Paweł Piasecki 1018 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.