Auchan świętuje 25 lat obecności w Polsce

Z tej okazji firma przygotowała dla swoich klientów 25 dni atrakcji, w tym konkursy i loterię z pulą nagród o łącznej wartości 1 mln zł.

W ciągu 25 dni obchodów 25-lecia obecności w Polsce klienci Auchan będą mogli brać udział w licznych konkursach, w których do wygrania są m.in. hulajnogi, skutery, rowery i bony zakupowe, a także w loterii (wystartowała 6 maja, do wygrania nagrody za 1 mln zł). Losowanie nagrody głównej w loterii - samochodu - odbędzie się 26 maja. Do 22 maja po zarejestrowaniu się na stronie internetowej można wygrywać nagrody natychmiastowe w postaci bonów na zakupy o wartości 100 zł i 50 zł. 

W czasie obchodów urodzin Auchan organizuje szereg akcji promocyjnych poświęconych określonym kategoriom produktów, np. żywności wege, kuchni śródziemnomorskiej czy artykułom do ogrodu. Posiadacze Karty Skarbonka mogą też kupić szereg produktów w cenach obniżonych o 25%. Jubileusz jest też okazją do przypomnienia o akcji charytatywnej „Z Julkiem Bobrem dziel się dobrem”, w ramach której 3 zł z każdej zakupionej maskotki sieć sklepów przeznacza na projekty Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce. W grudniu 2020 r. zebrano w ten sposób 224 tys. zł. Do 6 czerwca br. klienci Auchan kupując pluszaka mogą znów zaangażować się w pomoc dla najmłodszych.

Paweł Piasecki 738 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.