Live Age zwycięzcą w międzynarodowym konkursie Global Eventex Awards

Projekt OLX Know How 2021 został uznany za najlepszą konferencję online na świecie.

Agencja komunikacji live Live Age została potrójnym laureatem w 11. edycji międzynarodowego konkursu Global Eventex Awards. Zdobyła dwie złote i jedną srebrną nagrodę. Projekt Olx Know How 2021 został uznany za najlepszą konferencję online na świecie.

– W pracy nad konceptem Olx Know How 2021 oparliśmy się na danych z własnego badania eventów online i wnikliwym zrozumieniu grupy docelowej. A potem znaleźliśmy atrakcyjne formaty, które tym potrzebom odpowiadają. Ale dobry koncept to tylko połowa sukcesu. Dopiero dzięki niezwykłej odwadze Olx mogliśmy zrealizować nasz pomysł z pełną konsekwencją  – komentuje Dominik Górka, co-CEO i dyrektor kreatywny Live Age.

Katarzyna Kacprzak 563 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.