Beata Kozidrak w reklamie Coca-Coli Zero Cukru [wideo]

W kwietniu koncern wprowadził nową recepturę napoju.

Wystartowała kampania reklamowa Coca-Cola Zero Cukru. Nową ambasadorką marki została piosenkarka Beata Kozidrak. W kwietniu br. Coca-Cola wprowadziła nową recepturę dla Coca-Cola Zero Cukru. Za pomocą hasła "Najlepsza Coca-Cola ever?" marka zapraszała do spróbowania nowego produktu. Aby dać konsumentom możliwość spróbowania nowej Coca-Cola Zero Cukru, marka łączy siły z Żabką we wspólnej akcji promocyjnej i specjalnym spocie.

Kampania promuje nową recepturę i nową szatę graficzną opakowania. Marka wraz z Żabką przygotowała specjalną promocję dla użytkowników aplikacji mobilnej Żappka. Do rozdania czekają 2 miliony puszek Cola-Cola Zero Cukru.

Działania komunikacyjne w tej fazie kampanii, poza emisją spotu reklamowego, obejmują akcje samplingowe w różnych kanałach sprzedaży, a także szeroką kampanię OOH i digital. Za realizację tej odsłony kampanii odpowiadają McCann (działania ATL), LiquidThread (działania w digitalu i mediach społecznościowych), MediaCom (planowanie i zakup mediów) oraz 24/7Communication (działania PR). Spot w ramach platformy "Żabka. Mały wielki sklep" powstał we współpracy z agencją PZL i Easy Hell Productions.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.