Samsung reklamuje telewizory QLED 8K [wideo]

Największą tegoroczną kampanię marki przygotowały i realizują: K2 Create, VMLY&R, Cheil, D*Fusion oraz Starcom.

Samsung Electronics Polska, krajowy oddział koreańskiego koncernu technologicznego, prowadzi kampanię reklamującą nową linię telewizorów Neo QLED.

Komunikacja pod hasłem: "Nieskończona doskonałość" jest realizowana w telewizji, internecie, w tym w mediach społecznościowych, na platformach VoD oraz OOH. 

To, jak zapowiada producent, jego największa w tym roku aktywność marketingowa. Kampania, która powstała na bazie materiałów globalnych dostosowanych na polski rynek, potrwa do czerwca br.

Za kreację odpowiada K2 Create, media kupił Starcom, działania PR przygotowało D*Fusion, komunikację w social mediach prowadzi VMLY&R, a materiały POS opracował Cheil.

Maciej Burlikowski 1576 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.