Lewandowscy łączą siły w jedną markę

Levann to nowa firma Anny i Roberta Lewandowskich, która wchodzi na rynek z suplementami diety i konsoliduje ich marki własne.

Już od 24 maja do sprzedaży trafią pierwsze produkty marki Levann, której właścicielami i inwestorami są Anna i Robert Lewandowscy. Oferta produktów z serii Levann Supplements będzie dostępna m.in.: w sieci Super-Pharm, w sklepie internetowym perfumerii douglas.pl, na empik.com i na foodsbyann.com.

Lewandowscy pod szyldem spółki Levann łączą dotychczasowe marki własne: Foods by Ann, RL9 i RL9 Coffee. W ofercie firmy znajdą się również witaminy i suplementy diety takie jak: Omega-3 D3 + K2, Witamina D3 i K2, Zestaw witamin i minerałów dla mężczyzn, Zestaw witamin i minerałów dla kobiet, Witamina C Complex, Witamina B Complex, Ashwaganda, czy suplementy wspierające koncentrację i energię.

- Levann jako właściciel marek RL9 oraz Foods by Ann wprowadzać będzie nowe produkty dla osób dbających o zbilansowane żywienie, w tym również produkty dla dzieci – informuje Norbert Sobotka, Chief Commercial Director w spólce Levann. - Obecnie przygotowujemy nowe wdrożenia produktowe. Nasz asortyment spełnia standardy największych sieci handlowych w Polsce, dlatego już wkrótce naszą ofertę będzie można znaleźć w sklepach: Aldi, Auchan, Carrefour, Empik, Lidl, Polo Market, Rossman, Smyk, Super-Pharm czy w Żabce – wymienia.

Nazwa Levann powstała od połączenia skrótów Lev i Ann. Ceny witamin i suplementów firmy wahają się w przedziale 39,99 - 119 zł.

Zdjęcie: Shutterstock

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.