Maciej Nowicki creative directorem Saatchi & Saatchi

Wspólnie z Michałem Desowskim zarządzają działem kreacji agencji.

Maciej Nowicki obejmuje stanowisko creative directora Saatchi & Saatchi. Wspólnie z Michałem Desowskim zarządzają działem kreacji agencji.

Nowicki jest związany z branżą komunikacyjną od ponad 20 lat. Pracował dla takich agencji i grup jak McCann, JWT, Grey czy Dentsu. Ma także doświadczenie w pracy po stronie klientów, jak np. P&G. Kilka ostatnich lat spędził w Azji, pracował w Singapurze, Dżakarcie i Kuala Lumpur dla agencji sieciowych z grupy Dentsu, a także dla mniejszych lokalnych firm i bezpośrednio dla klientów takich jak np. L’Oreal. Przed wyjazdem do Azji był chief creative officerem grupy Dentsu, w której przez kilka lat wraz z zespołem rozwijał na polskim rynku markę Isobar.

Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.