"7 metrów dla Ziemi" - Rafał Gębura z nowym cyklem wywiadów [wideo]

W pierwszych odcinkach cyklu powstającego we współpracy z Myhive Polska rozmówcami Gębury byli Kasia Gandor i Maciej Orłoś.

Rafał Gębura, twórca „7 metrów pod ziemią”, cyklu najpopularniejszych wywiadów na polskim YouTube (1,09 mln subskrypcji), rozpoczął współpracę z firmą MyHive, oferującą przestrzenie biurowe w Warsaw Spire. Jej efektem jest nowy format - cykl wywiadów o tematyce ekologicznej pod nazwą "7 metrów dla Ziemi". Filmy nagrywane są na 38. piętrze warszawskiego wieżowca Warsaw Spire w ramach projektu #myhiveourfuture. W pierwszych dwóch odcinkach rozmówcami Gębury byli dziennikarz i aktor Maciej Orłoś (od ub.r. związany z Radiem Nowy Świat) oraz youtuberka, aktywistka, z wykształcenia biotechnolożka Kasia Gandor. Celem kampanii jest zachęcenie ludzi do działań proekologicznych oraz zaznaczenie obecności firmy MyHive Polska w programie Climate Leadership. Za koncepcję, realizację i koordynację kampanii, w tym wyświetlenie na Warsaw Spire 14 maja neonu reklamującego akcję, odpowiada sieć partnerska LifeTube (grupa LTTM).

Rozmowa z Kasią Gandor (na załączonym wideo) uzyskała w ciągu dwóch tygodni ponad 100 tys. wyświetleń. Na razie nie ujawniono, z kim będą prowadzone kolejne rozmowy w cyklu.

Myhive to należąca do Immofinanz międzynarodowa marka biurowa, która jest obecna w Polsce (6 lokalizacji w Warszawie, w tym wieżowiec Warsaw Spire), na Węgrzech (4), w Rumunii (3), Austrii i Czechach (po 2) oraz Niemczech i Slowacji (po 1).

Paweł Piasecki 738 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.