Izabela Wic pokieruje GfK Polonia

Agnieszka Sora odchodzi ze stanowiska i przechodzi do struktur regionalnych.

Od 1 czerwca Izabela Wic - dotychczas wiceprezes zarządu, dyrektor sprzedaży do sektora General Business w SAP Polska - zostaje nową commercial director i executive director w GfK Polonia. Dotychczasowa dyrektor zarządzająca GfK Polonia – Agnieszka Sora – odchodzi ze stanowiska i przechodzi do struktur regionalnych GfK obejmując nowoutworzone stanowisko regional consulting lead NCE Europe.

Wraz z przejściem na nowe stanowisko Agnieszka Sora przestaje pełnić funkcję członka zarządu GfK Polonia. Od 1 czerwca nowym członkiem zarządu GfK Polonia będzie Izabela Wic.

Obejmując stanowisko, Wic - doświadczona menedżerka z wieloletnim stażem w sprzedaży i marketingu w firmach technologicznych - będzie odpowiadała za dalszą cyfrową transformację GfK w Polsce.

Tomasz Wygnański 767 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.