Agnieszka Chylińska reklamuje sklepy Komfort [wideo]

Kreacja: Grandes Kochonos, produkcja: Studio Moon.

Piosenkarka Agnieszka Chylińska została zatrudniona do nowej kampanii sklepów wnętrzarskich Komfort. W ten sposób firma inauguruje nową platformę komunikacji #CHCEKOMFORTU. Nawiązuje do buntu i zmęczenia problemami związanymi z procesem remontu, który jest stresujący.

- Wiemy, że remont domu bądź mieszkania nie zawsze należy do najprzyjemniejszych momentów w życiu każdego z nas, a wręcz jest zwykle bardzo stresującym procesem. Dzięki nowej kompleksowej ofercie oraz szerokiej gamie usług i profesjonalnej obsłudze z nami remont może być komfortowy. Na tym właśnie oparliśmy strategię naszej organizacji, a także naszą nową komunikację - mówi Wojciech Kiestrzyń, prezes Sklepy Komfort SA.

Kreacje reklam opracowała agencja Grandes Kochonos, a spot wyprodukowało Studio Moon.

Sieć Komfort liczy 160 sklepów.

Maciej Burlikowski 1562 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.