Tomasz Kwiatkowski na czele e-commerce w Proomni z Grupy Komunikacja Plus

Będzie odpowiedzialny m.in. za pracę zespołu oferującego kompleksową usługę sprzedaży na platformie Amazon.

Na stanowisku head of e-commerce w Proomni, agencji digital marketingowej należącej do Grupy Komunikacja Plus (GK+) Tomasz Kwiatkowski będzie odpowiedzialny za pracę zespołu oferującego kompleksową usługę sprzedaży na platformie Amazon oraz w sklepach własnych klientów. Jednocześnie będzie współpracował z pozostałymi spółkami GK+, tworząc kompletną ofertę sprzedaży w sieci na wszystkich dostępnych marketplace’ach.

Oferta Proomni obejmuje m.in. pełne wsparcie dla polskich przedsiębiorców, którzy chcą rozpocząć sprzedaż na Amazon i dotrzeć ze swoim produktem na rynki międzynarodowe. Agencja współpracuje m.in. z marką Inglot, której produkty sprzedawane są na  Amazonie w Niemczech, a już niedługo pojawią się na kolejnych marketplace'ach.  

Tomasz Kwiatkowski ma wieloletnie doświadczenie przy prowadzeniu projektów e-commerce po stronie klienta. Jako dyrektor marketingu i e-commerce koordynował działania dla jednej z największych polskich księgarni online taniaksiazka.pl. Wcześniej jako business development director pracował dla sklepu bdsklep.pl. Przed dołączeniem do Proomni wspierał także fundusz inwestycyjny, którego jednym z obszarów działalności jest przywracanie płynności finansowej oraz rozbudowa istniejących platform sprzedaży internetowej. W przeszłości i związany był również z Publicis, JWT Warszawa, JWT Dubai,  Leo Burnett, Agencją Warszawa. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.