111 nominacji w konkursie Golden Arrow

Wyniki konkursu poznamy na gali 24 czerwca.

W Golden Arrow 2021 jury przyznało rekordową liczbę 111 nominacji. Liczba zgłoszonych prac była także rekordowa, bo wynosiła 181. Jury podczas dwudniowych obrad pracowało pod kierownictwem Marty Strzyżewskiej, dyrektor marketingu firmy ubezpieczeniowej Aviva.

Konkurs Golden Arrow honoruje najbardziej efektywne projekty marketingowe i najlepsze praktyki w zakresie wykorzystania poszczególnych narzędzi marketerskich. W tym roku pojawiły się w konkursie nowe kategorie, m.in. e-commerce, a także bardziej rozbudowana kategoria shopper marketing. Nowością jest także kategoria wyzwania marketera, w której mamy takie podkategorie, jak m.in. product launch, product relaunch, innowacja w dystrybucji i premiumizacja. Po raz drugi – i mamy nadzieję ostatni – mamy kategorię marketing w czasie pandemii, w której znajdą miejsce zarówno projekty pro bono (zgłoszenia do konkursu są tu bezpłatne), jak i projekty komercyjne, których charakter ma związek z pandemią.

Z pełną listą nominowanych można zapoznać się na www.GoldenArrow.pl. Kameralna gala wręczenia nagród odbędzie się 24 czerwca; wszystkich zainteresowanych zapraszamy do oglądania transmisji na żywo na profilu "Media Marketing Polska" na Facebooku. 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.