Asap & Asap z globalną kampanią dla NiQuitin

Działania będą lokalizowane m.in na rynkach takich jak Wielka Brytania, Belgia, Holandia czy Polska.

Agencja Asap & Asap zajmie się przygotowaniem globalnej kampanii digital dla NiQuitin – marki produktów wspomagających rzucanie palenia. Agencja przygotuje strategię komunikacji, zestaw materiałów kampanijnych oraz toolkit kampanijny. Następnie działania będą lokalizowane m.in na rynkach takich jak Wielka Brytania, Belgia, Holandia czy Polska. Kreacje obejmować będą formaty social media, filmy YouTube oraz kreacje display. Kampania powstaje na zlecenie Perrigo Holding NV z siedzibą w Belgii. To pierwszy projekt realizowany dla centrali Perrigo przez Asap & Asap. Do tej pory agencja prowadziła działania lokalne dla innych marek z portfolio Perrigo, takich jak Paranit czy Loxon.

Kampania dla NiQuitin realizowana przez Asap & Asap będzie pojawiać się na poszczególnych rynkach do końca 2021 r.

Maciej Florek 2373 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.