Aga Nowak-Dadas i Adam Czartoryski w Saatchi & Saatchi

Wcześniej pracowali w Feeders Agency.

Do zespołu Saatchi & Saatchi dołączyli: Aga Nowak-Dadas na stanowisku art directorki i Adam Czartoryski, copywriter.

Aga Nowak-Dadas pracę w reklamie zaczęła w 2016 r. od stażu w Saatchi & Saatchi IS. Następnie pracowała na stanowisku art directorki w McCann Worldgroup. W 2019 r. dołączyła do załogi Feeders Agency i zaczęła pracować w teamie z Adamem Czartoryskim. W jej portfolio znajdują się realizacje dla takich klientów jak: BNP Paribas, Netflix, KFC, Cinema City, Coca-Cola, Żywiec, Warka czy L’Oréal.

Adam Czartoryski doświadczenie w branży kreatywnej zdobywa od 2014 r. w agencjach sieciowych i lokalnych. Zaczynał w Havas Warsaw, by później zajrzeć na chwilę do K2, a następnie przejść do Cut The Mustard. Ostatnio pracował jako creative w Feeders Agency. Jego projekty doceniano nagrodami na konkursach KTR, Mixx Awards oraz Golden Arrow. Marki, których kampanie tworzył lub współtworzył, to m.in.: Reebok, Żywiec, Durex, Orange, Netflix, Citroen, Polpharma, Cinema City i Bank BNP Paribas.

Nowy team wzmocnił zespół kreacji, którym zarządzają Michał Desowski i Maciej Nowicki, creative directorzy Saatchi & Saatchi.

Katarzyna Kacprzak 543 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.