Jordi Esquinas dyrektorem ds. działalności komercyjnej w IKEA Retail

Jest związany z marką IKEA od ponad 20 lat.

Do IKEA Retail w Polsce dołączył Jordi Esquinas, obejmując stanowisko dyrektora ds. działalności komercyjnej. Esquinas rozpoczął pracę z IKEA w 1998 r. Przez dziesięć lat zajmował różne stanowiska w sklepie IKEA Badalona, a następnie dołączył do zespołu ekspansji krajowej, gdzie uczestniczył w planowaniu i otwarciach nowych sklepów w Hiszpanii i Portugalii. W 2011 r. objął stanowisko sales leadera dla działu kuchnia w IKEA w Madrycie.

Od 2014 r. Jordi Esquinas zdobywał doświadczenie na rynkach zagranicznych, pracując jako zastępca country sales managera w Belgii, a następnie obejmując to samo stanowisko w IKEA w Wielkiej Brytanii i Irlandii. W październiku 2017 r. wrócił do IKEA w Hiszpanii jako country selling manager.

Na nowym stanowisku odpowiedzialny jest za cały obszar handlu IKEA Retail w Polsce.

Maciej Florek 2285 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.