Damian Rezner w zarządzie Screen Network

Połączy dotychczasowe obowiązki z nową rolą dyrektora operacyjnego.

Do zarządu Screen Network dołączył Damian Rezner, który połączy obecną funkcję w zakresie innowacyjnych działań z nowo utworzonym stanowiskiem w spółce – dyrektora operacyjnego.

Damian Rezner ma 16-letnie doświadczenie na rynku reklamy digital-out-of-home i jest związany z firmą od początku jej istnienia. W Screen Network odpowiadał ostatnio za zarządzanie jednostką Think DOOH, której głównym celem było tworzenie innowacyjnych kampanii w kanale DOOH z wykorzystaniem technologii AI, big data, image recognition, jak również działania promocyjne i edukacyjne na rynku w zakresie możliwości tego medium.

Nowe stanowisko połączy z dotychczasowymi obowiązkami dyrektora operacyjnego odpowiedzialnego za realizację strategicznych planów spółki, wyszukiwanie innowacyjnych metod realizacji kampanii, wsparcie sprzedaży i koordynację działań promocyjnych.

Screen Network zarządza siecią ponad 20 tys. ekranów digital OOH.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.