IKEA Kanada z butelką na wodę "Cristiano"

Butelka wielokrotnego użytku, między innymi na wodę, o wdzięcznej nazwie "Cristiano" pojawiła się w ofercie IKEA Kanada. Kilka dni temu również producent lodów z Polski wykorzystał incydent z piłkarzem do pokazana swoich lodów.

IKEA Kanada pokazała butelkę na wodę wielokrotnego użytku o nazwie "Cristiano". To zapewne reakcja sieci na słynny już incydent, podczas którego znany na całym świecie piłkarz Cristiano Ronaldo, podczas konferencji prasowej, odsunął od siebie Coca-Colę, mówiąc "pijcie wodę".

Z kolei kilka dni temu na fanpage'u lodów Willisch z Węgrowca na Facebooku opublikowano przeróbkę zdjęcia z tej samej konferencji, na której butelkę z wodą zastąpiono pudełkiem lodów, a post podpisano: "Jedzcie lody od Willischa. Są ręcznie robione z naturalnych składników. Takie słowa miał wypowiedzieć Cristiano Ronaldo podczas konferencji prasowej przed meczem z Węgrami. Naszym zdaniem nic dodać, nic ująć. Zgadzacie się?"

Wizerunek piłkarza z lodami został opublikowany także na Instagramie tej marki.

Wśród komentarzy internautów od razu pojawiły się głosy, czy firma nie obawia się wykorzystania wizerunku Ronalda. Najwyraźniej tak, gdyż post został już usunięty.

Na koniec przypomnijmy jeszcze, że koncern Coca-Cola zbagatelizował incydent, informując przez rzecznika, że każdy ma "swój smak i potrzeby, a po przybyciu na konferencje prasowe, obok Coca-Coli i Coca-Coli Zero, gracze otrzymują także wodę".

Poniżej screen zdjęcia, które przez kilka dni gościło na fanpage'u lodów Willisch.

(Handelextra.pl)

 

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.