Grupa Offerista rozpoczyna działalność w Polsce

Polskim oddziałem zarządza Robert Biegaj.

Do grupy Offerista, rozpoczynającej działalność na polskim rynku, należą serwisy oraz aplikacje z gazetkami promocyjnymi online oraz szereg innych rozwiązań digitalowych dla dyskontów, super- i hipermarketów oraz sklepów convenience ze wszystkich gałęzi handlu. Głównym produktem w Polsce będzie serwis z gazetkami promocyjnymi Ofertolino.pl, oferujący e-katalogi sieci handlowych oraz aktualne informacje na temat oferty sprzedażowej. W sklepie Google Play dostępna będzie także aplikacja Offerista. Oprócz tego grupa oferuje w Polsce sieć reklamową, w skład której wchodzą polscy i zagraniczni wydawcy online wyświetlający gazetki reklamowe, oferujący kody rabatowe czy rozwiązania z zakresu agregacji kart lojalnościowych.

Obejmujący kierownictwo polskiego oddziału Offerista Robert Biegaj (na zdjęciu) to doświadczony menedżer, który był liderem działów handlowych w Grupie Interia oraz Grupie Agora. Pełnił także funkcję członka zarządu IAB Polska.
 
Paweł Piasecki 1032 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.