Eurosport w ofercie Playera

W ramach nowych pakietów w Playerze użytkownicy będą mogli śledzić relacje z kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz nawet kilkadziesiąt dodatkowych live streamów.

Od 24 czerwca użytkownicy Playera mają dostęp do jeszcze większej oferty relacji sportowych. TVN Grupa Discovery poszerzyła ofertę Playera, polskiego serwisu streamingowego, o wielkie sportowe wydarzenia transmitowane przez Eurosport. W ramach nowych pakietów Eurosport w Playerze użytkownicy będą mogli śledzić relacje z kanałów Eurosport 1 i Eurosport 2 oraz nawet kilkadziesiąt dodatkowych live streamów, zyskując także dostęp do bogatej biblioteki VoD i archiwum Eurosportu.

– Włączając pełną ofertę Eurosportu czynimy Playera najsilniejszym serwisem streamingowym w Polsce. Od dziś to świetna propozycja także dla fanów sportu, którzy chcą oglądać na żywo najważniejsze wydarzenia sportowe świata, na czele z igrzyskami olimpijskimi, turniejami tenisowego Wielkiego Szlema i kolarskimi wielkimi tourami – powiedziała Dorota Żurkowska-Bytner, członek zarządu TVN S.A. i Dyrektor Eurosportu w Polsce.

W serwisie Player.pl pojawiły się trzy nowe pakiety łączące bibliotekę tej platformy z zasobami Eurosportu. Nowa oferta to możliwość oglądania najważniejszych wydarzeń sportowych połączona z biblioteką najlepszych filmów i seriali, popularnych tytułów Player Original, programów rozrywkowych i edukacyjnych, newsów, treści lifestyle, motoryzacyjnych oraz kontentu dla dzieci. Subskrybenci nowych pakietów mogą śledzić dwa kanały linearne Eurosport 1 i Eurosport 2, a także dostają dostęp do szeregu równoległych live streamów, bogatej kolekcji VoD oraz obszernego archiwum treści sportowych.

Jak zauważa kierownictwo platformy, Player staje się – obok Eurosportu – domem igrzysk olimpijskich w Polsce. Widzowie obejrzą tu każdy moment największej imprezy sportowej świata. Użytkownicy Playera będą mieli okazję zobaczyć na żywo i na żądanie wszystkie starty Polaków i największych gwiazd sportu i walkę o każdy medal. Eurosport w Playerze to łącznie 3,5 tysiąca godzin transmisji prosto z Tokio przy nawet 46 równoległych streamach.

 

 

Piotr Machul 348 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.