Rusza letnia akcja Kino na Leżakach

Akcja obejmuje 35 lokalizacji w Polsce.

Już po raz dziewiąty wystartowało mobilne Kino na Leżakach. Seanse w plenerowym kinie to emisja filmów oraz nocny piknik z atrakcjami. Akcja trwa od czerwca do września i obejmuje 35 różnych lokalizacji nad morzem i w Polsce centralnej.

W tym roku w repertuarze pojawią się m.in. "Na noże”, "Miszmasz czyli kogel mogel 3”, "Pech to nie grzech”, "Palm Springs” oraz inne lekkie wakacyjne propozycje. Tego lata Kino na Leżakach rozstawi swoje miasteczko m.in. w Częstochowie, Kołobrzegu, Władysławowie, Ustroniu Morskim, Stargardzie, Sieradzu, Milanówku, Koszalinie, Kielcach i Grodzisku Mazowieckim. 

Na widzów będą czekać dodatkowe atrakcje zapewnione przez sponsorów. Małopolska Organizacja Turystyczna przygotowała konkursy dla miłośników Krakowa. W wybranych lokalizacjach pojawi się Wawel Truck, czyli mobilna strefa słodkości i miejsce pełne interaktywnych gier i aplikacji. Kolejnymi sponsorami są sieć sklepów Kaufland i Masz Wybór. Masz Wybór to kampania jednego z koncernów, dzięki której palący, pełnoletni konsumenci mogą dowiedzieć się więcej o potencjalnie mniej szkodliwych alternatywach w stosunku do tradycyjnych papierosów.

Organizatorami akcji Kino na Leżakach są KinAds i Art-Foto-Media. Partnerzy medialni to Onet.pl, magazyny "Viva" i "Party"oraz serwis Polki.pl i radio RMF Maxxx.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.