Matchbox przekonuje, że luksusowy samochód można mieć za 6,90 zł

Marka Mattela w kampanii "Twój wymarzony samochód" oferuje fanom namiastkę luksusu towarzyszącego jeździe dużym autem.

Marka zabawek Matchbox (Mattel) w kampanii "Twój wymarzony samochód” oferuje fanom możliwość posiadania ulubionego modelu samochodu już od 6,90 zł. Producent zabawek połączył siły z Mercedes-Benz i innymi markami samochodów, aby pokazać, że dziecięce marzenia można spełnić za niewielkie pieniądze. Kreacje prezentujące najbardziej pożądane modele aut.

"Twój wymarzony samochód” to część ogólnoeuropejskiej kampanii "Drive You Dream Car”. W Polsce kampania obejmuje działania digital – materiały promocyjne na platformach YouTube, Facebook i Instagram – oraz reklamy outdoor.
Matchbox to marka obecna na rynku od ponad 70 lat. Sprzedaje co roku ponad 40 mln samochodzików. Za obsługę komunikacyjną działań odpowiada agencja Coolective. 

 

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.