Dominika Kozłowska na czele działu komunikacji w agencji Ancymony

Kozłowska, związana z agencją (dawniej noszącą nazwę Schulz brand friendly) od blisko 5 lat, awansuje na stanowisko communications director.

Obecna na rynku od 24 lat agencja Schulz brand friendly w rok 2021 weszła z nowym pozycjonowaniem i nazwą Ancymony, lepiej oddającą zadziorny charakter marki. Zdobyła kilku nowych klientów (m.in. Heinz, Dębica, Pudliszki) oraz wyróżnienie ("nowa energia”) w raporcie "Agencje reklamowe i domy mediowe" magazynu „Media Marketing Polska”. Już w 2020 r. agencja, wtedy jeszcze Schulz brand friendly, wprowadziła kilka odważnych zmian w strukturze. Wydzieliła niezależną komórkę socialmediową, połączyła działy strategii i mediów, zreorganizowała siły kreatywne, rozwijając wyspecjalizowane komórki (kilkunastu nowych art directorów, copywriterów i motion designerów). Zainwestowała także w wewnętrzny dział produkcji filmowych. Teraz nadszedł czas na dział public relations.

– W ostatnich latach dział PR przeszedł dużą zmianę. Jego rola w strukturze agencji znacznie urosła. Zakres kompetencji przestał mieścić się w ramach słowa „PR”, zarówno na poziomie zewnętrznym, jak i
komunikacji wewnątrz agencji – komentuje Dominika Kozłowska, nowa communications director. Dział komunikacji będzie odpowiadać za tworzenie i realizację strategii komunikacji Ancymonów, ściśle współpracując ze wszystkimi działami zarówno przy projektach wizerunkowych, jak i wewnętrznych. W najbliższym czasie planowane są inwestycje w rozwój projektów CSR-owych i komunikacji opartej na wartościach, uruchomienie i wzmocnienie nowych aktywności contentowych, w tym sekcji autorskich trendbooków oraz contentu audio i wideo.

– W naszym DNA jest wprowadzanie nowej energii, nowej jakości do komunikacji marek dzięki wyrazistym rozwiązaniom komunikacyjnym. Awans Dominiki jest ukoronowaniem pewnego długiego procesu, wielu mniejszych i większych sukcesów wizerunkowych. Ale jest też wyrazem naszych rosnących ambicji – komentuje Wojciech Kotala, CEO agencji Ancymony.

Dominika Kozłowska jest związana z agencją Ancymony od 2017 r. i koordynowała proces
rebrandingu. Ma ponad dziesięcioletnie doświadczenie w branży PR, zarówno w sektorze pozarządowym, jak i biznesowym. Realizowała działania z zakresu PR produktowego, korporacyjnego i
kryzysowego. Odpowiadała także za personal branding, employer branding i realizowała szereg ogólnopolskich kampanii społecznych.

Paweł Piasecki 1018 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.