Gazeta.pl wzmacnia zespół wydawców

Michał Sikorski i Andrzej Brzuszkiewicz to dwaj nowi wydawcy strony głównej portalu.

Portal Gazeta.pl (Agora) wzmacnia zespół wydawców - w połowie czerwca br. współpracę z portalem rozpoczął Michał Sikorski, a od początku lipca pracę w Gazeta.pl zacznie Andrzej Brzuszkiewicz. Obaj będą wydawcami strony głównej.

Sikorski przez ponad sześć lat był związany był z telewizją TVN. W redakcji rozrywkowej TVN.pl odpowiadał za opiekę nad kreatywnym promowaniem programów i seriali w internecie. Prowadził w mediach społecznościowych profile  programów: "Top Model”, "Kuchenne rewolucje”, "Projekt Lady” oraz "Hotel Paradise”.

Brzuszkiewicz to mający wieloletnie doświadczenie dziennikarz, wydawca radiowy, telewizyjny i online, a także szef licznych projektów medialnych. W latach 90. pracował w Radiu Zet. Od 2001 r., czyli od samego początku istnienia stacji – w TVN24. Był także zastępcą dyrektora programowego RMF FM, wydawcą anteny w Polsat News, szefem działu krajowego w magazynie "Viva"” oraz wydawcą programu "Na Językach" w TVN. Brzuszkiewicz to współtwórca takich projektów, jak Kontakt 24 w TVN24 i Demaskator 24 w Polska Press. Przed dołączeniem do zespołu Gazeta.pl związany był właśnie z Polska Press.

Maciej Burlikowski 1689 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.