Agnieszka Jabłońska wiceprezesem PMPG Polskie Media

Zajmie się projektami z zakresu HR i komunikacji spółki.

Agnieszka Jabłońska (na zdjęciu) 1 lipca obejmie stanowisko wiceprezesa zarządu ds. zarządzania HR i komunikacji spółki PMPG Polskie Media. Będzie odpowiedzialna za zarządzanie zasobami ludzkimi, kształtowanie kultury organizacyjnej oraz komunikację wewnętrzną i związaną z relacjami inwestorskimi.

Do Grupy PMPG Polskie Media należą m.in.: Agencja Wydawniczo-Reklamowa Wprost, wydawca serwisu wprost.pl i e-tygodnika "Wprost” oraz spółka Orle Pióro, wydawca serwisu dorzeczy.pl i tygodnika "Do Rzeczy” oraz magazynu "Historia Do Rzeczy”.

Jabłońska w latach 1996-2004 pracowała w firmie Nas International, realizującej projekty doradcze. W  latach 2004-2021 była związana w firmą Bigram. Przez ostatnie trzy lata pełniła funkcję dyrektora na region Europy, Bliskiego Wschodu i Afryki w zarządzie międzynarodowej firmy executive search IIC Partners, odpowiadając za rozwój biznesu oraz realizację projektów rekrutacyjnych i doradczych w obszarze zasobów ludzkich.

W skład zarządu PMPG Polskie Media wchodzą, obok Jabłońskiej, Katarzyna Gintrowska, prezes zarządu, której podlegają działania związane z rozwojem i sprzedażą oraz Jolanta Kloc, wiceprezes zarządu ds. finansowych, której podlegają finanse i administracja.

PMPG Polskie Media w najbliższym czasie zamierza przyspieszyć transformację cyfrową grupy. Powołała w tym celu międzynarodową spółkę  B8 International AG z siedzibą w Szwajcarii, która rozwija się i pracuje nad tym projektem.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.