Kinga Kosik-Burzyńska prowadzącą w RMF FM

Aktorka i parodystka z Klubu Komediowego pojawi się w porannym paśmie "Wstawaj, szkoda lata!".

Do grona prowadzących poranny program RMF FM "Wstawaj, szkoda lata!” (Grupa RMF) dołącza od 30 czerwca Kinga Kosik-Burzyńska, aktorka i parodystka znana z Klubu Komediowego. Będzie współprowadziła poranny program w RMF FM wraz z dotychczasowymi duetami prowadzących: Przemysławem Skowronem i Tomaszem Olbratowskim oraz Jackiem Tomkowiczem i Mariuszem Kałamagą.

W warszawskim Klubie Komediowym Kinga Kosik-Burzyńska od ponad czterech lat improwizuje i gra w spektaklach pisanych. Należy do grupy improwizatorów Humbuk. Jest doświadczoną instruktorką improwizacji: pracuje z grupą warszawskich aktorów, prowadziła też warsztaty dla pracowników firm.

Katarzyna Woźniak 590 Artykuły

Absolwentka polonistyki na toruńskim UMK ze specjalnością filmoznawczą. Na co dzień zdaje relacje z przesunięć na półkach rynku FMCG. Po godzinach - czytelniczka. Najbardziej lubi pisać o filmach i książkach, choć właśnie o nich pisze najrzadziej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.