Justyna Gościńska CEO Go Sport Polska

Ostatnio pracowała jako senior marketing & e-commerce director w firmie OTCF, do której należy marka 4F.

Na stanowisku CEO Go Sport Polska Justyna Gościńska ma wzmocnić pozycję firmy, rozwijać sieć sprzedaży oraz działania w obszarze e-commerce. Będzie podlegać Januszowi Gembarskiemu, dyrektorowi ds. rozwoju międzynarodowego Sportmaster Operations, właściciela sieci sklepów Go Sport Polska.

Gościńska rozpoczęła swoją karierę w Go Sport jako buyer (a następnie purchasing manager) w styczniu 2003 r. Potem przez prawie 10 lat pracowała w Levi Strauss & Co., gdzie doszła do stanowiska dyrektor marketingu regionu EAST. Na analogicznym stanowisku (region CEE) pracowała później w Monster Energy.

Francuska Groupe Go Sport sprzedała spółkę Go Sport Polska singapurskiej Sportmaster Operations (spółce należącej do rosyjskiej grupy Sportmaster) w październiku 2019 r. Sklepy Sportmaster działają w Rosji, Chinach, na Białorusi i Ukrainie oraz w Kazachstanie, grupa ma też spółkę zależną w Danii.

Paweł Piasecki 697 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.