Teresa Aldea nowym menedżerem ds. zrównoważonego rozwoju w Carlsberg Polska

Będzie odpowiedzialna za realizację strategii zrównoważonego rozwoju Together Towards Zero.

Do zespołu komunikacji w Carlsberg Polska dołączyła Teresa Aldea, która będzie odpowiedzialna za realizację strategii zrównoważonego rozwoju Together Towards Zero. Ma ponad 12 lat doświadczenia w obszarze społecznej odpowiedzialności biznesu i zrównoważonego rozwoju. Pracując w Polsce i w Wielkiej Brytanii, tworzyła i prowadziła z sukcesem projekty zarówno dla dużych, międzynarodowych firm, jak i MŚP, np. Heathrow Airport, Legal&General, McCain, Lloyds, Barclays i wiele innych.

Zarządzała projektami z różnych obszarów, poczynając od pomiaru śladu węglowego, ocen i szkoleń z zakresu systemów zarządzania np. ISO 14001, po globalne projekty audytów środowiskowych i rolniczych. Była odpowiedzialna za opracowanie strategii zrównoważonego rozwoju, budowanie zaangażowania interesariuszy oraz realizację programów wolontariatu pracowniczego. W roli trenera przeprowadziła także wiele warsztatów i szkoleń głownie z zakresu raportowania danych niefinansowych.

Do zespołu Carlsberg Polska przeszła  z firmy Ceramika Paradyż, w której przez 4 lata odpowiadała za CSR oraz komunikację.

Tomasz Wygnański 763 Artykuły

W MMP prawie od 20 lat pisze o marketerach i strategiach marketingowych, a także o detalistach, BTL, digitalu i badaniach. Właściciel 8- kilogramowego kota.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.