Electrolux z kampanią "Pierz, susz, noś dłużej"

Za realizację odpowiadają: Awena, Cut The Mustard i Zenith.

Producent AGD Electrolux Polska w Gdańsku Brzeźno zorganizował letnią strefę marki. Będzie tam działać tzw. cyrkularny butik we współpracy z inicjatywą Ubrania do Oddania. W ten sposób producent zachęca do proekologicznych postaw - wydłużania "życia" ubrań. Wokół tego tematu skupiona jest też kampania reklamowa marki pod hasłem: "Pierz, susz, noś dłużej". Obejmie ona działania digital, w tym wideo z udziałem projektanta Tomasza Ossolińskiego zapraszającego na swój pokaz mody cyrkularnej oraz do Strefy Electrolux, spoty audio (YouTube i radia internetowe), działania w mediach społecznych, współpracę z influencerami zaangażowanymi w działania proekologiczne oraz niestandardowe citilighty i ekrany LED zlokalizowane w Trójmieście.

Organizację strefy marki powierzono agencji eventowej Awena. Za strategię, kreację, produkcję kampanii oraz działania PR z zakresu media relacji odpowiada agencja Cut The Mustard. Zakupem mediów zajął się dom mediowy Zenith.

Maciej Burlikowski 1743 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.