Większy zespół i awanse w TalentMedia

Wiktor Jędrzejewski i Mariusz Buczyński dołączają do agencji. Awansują: Robert Fidler i Natalia Grzeszak.

Talent Media (Grupa LTTM) inwestuje w działy client service oraz kreacji. Do zespołu dołączył Wiktor Jędrzejewski (w roli stratega), Mariusz Buczyński (senior account executive). Awansowały dwie osoby – Robert Fidler (aktualnie creative leader) i Natalia Grzeszczak (aktualnie junior copywriter). Fidler i Grzeszczak z agencją związani są od 2019 r. 

Wiktor Jędrzejewski wcześniejsze doświadczenie zdobywał w agencjach OS3 (2017-2019) oraz Bluecloud Interactive (2019-2021). Do tej pory miał okazję pracować dla klientów takich jak Dulux, Nationale-Nederlanden, Opel, Instax czy Grupa Azoty. W TalentMedia odpowiada za opracowywanie strategii komunikacji klientów, strategii dystrybucji treści wideo, nadzór przebiegu kampanii względem założonych KPI, raportowanie realizacji oraz tworzenie rekomendacji strategicznych dalszych działań.

Mariusz Buczyński przez ostatnie 3,5 roku doświadczenie zdobywał w agencji eventowej Berm Creative Production Group na stanowisku project managera. Odpowiadał za prowadzenie projektów, od tworzenia ofert po fakturowanie i egzekucję wyników. Jego zakres obowiązków w TalentMedia opiera się na kontakcie oraz budowaniu relacji z klientem i twórcami, kontroli jakości, terminowości, postępów tworzenia koncepcji i kosztów projektu oraz archiwizacji dokumentacji.

Maciej Florek 2285 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.