Nałęczowianka poszerza portfolio marki

Wprowadzeniu nowości towarzyszy kampania autorstwa agencji Przestrzeń i UM Thrive.

Nałęczowianka (Nestle Walters) poszerza portfolio o wariant gazowany i delikatnie gazowany, oba w formacie litrowym. Do tej pory w butelce tej pojemności dostępna była tylko Nałęczowianka niegazowana. 

– Woda butelkowana jest jedną z największych kategorii spożywczych i cieszy się dużą lojalnością konsumentów. Na jej sprzedaż wpływają różne czynniki, np. wysokie temperatury wiosną i latem mogą przekładać się na wzrost sprzedaży nawet od kilkunastu do kilkudziesięciu procent w porównaniu z miesiącami poza sezonem. Wiosną i latem właśnie, kiedy chętniej spędzamy czas poza domem i uprawiamy przy tym aktywność fizyczną, często sięgamy po poręczne i wygodne formaty tzw. on the go, czyli pojemności od 0,33 l do 1 l. Szczególnie dynamicznie rozwija się format 1 l, który teraz Nałęczowianka oferuje już w trzech wariantach: niegazowanym, delikatnie gazowanym i gazowanym – wyjaśnia Marcin Kwiatkowski, szef sprzedaży detalicznej w Nestlé Waters.

Wprowadzeniu do portfolio marki Nałęczowianka nowych wariantów towarzyszy kampania marketingowa w digitalu, w tym w mediach społecznościowych, obejmująca m.in. interaktywne, angażujące konsumenta kreacje. Za kampanię odpowiadają: agencja Przestrzeń (kreacja i strategia) oraz dom mediowy UM Thrive (planowanie i zakup mediów).

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.