Michał Atlas, Tomasz Dworak i Krzysztof Kamiński zakładają agencję

Paweł Matyja, współtwórca większości projektów Brave, jako partner odpowiada za kreację oraz strategiczne podejście w nowych projektach.

Michał Atlas i Tomasz Dworak z agencji Brave połączyli siły z Krzysztofem Kamińskim i jego Focus Event, tworząc agencję Fire!

Tomasz Dworak, doświadczony w zarządzaniu agencją, kreacją i relacjami z klientami, w Fire! skupia się na budowaniu działu client service. Krzysztof Kamiński partner Fire! jest odpowiedzialny za produkcję i stage design. Paweł Matyja, współtwórca większości projektów Brave, jako partner odpowiada za kreację oraz strategiczne podejście w nowych projektach. W duecie kreatywnym ponownie spotyka się z Markiem Puksztą, który pełni rolę art directora. Za obszar digital excitement odpowiada Marek Zawada, były członek zarządu agencji interaktywnej 180heartbeats + Jung v. Matt. Jacek Łapieniecki, który przez dwie dekady pracował na stanowiskach menedżerskich w Grupie Żywiec, do Fire! wnosi kompetencje formalnoprawne i zrozumienie potrzeb klienta. Jako partner agencji zarządza obszarem dostawców i podwykonawców oraz zajmuje się procesem zakupowym.

– Fire! budujemy wspólnie z najbardziej wszechstronnym producentem w branży, jakim bez wątpienia jest Krzysiek Kamiński. Strategiczne połączenie eventów z digitalem wspiera m.in. Marek Zawada, który ma kilkunastoletnie doświadczenie w pracy w dużych agencjach eventowych, digitalowych i grupach mediowych. Skompletowaliśmy fantastyczny, 12-osobowy zespół sprawdzonych i doświadczonych ekspertów, którzy myślą nieszablonowo i działają odważnie. Jako Fire! wkraczamy na scenę z jeszcze większą siłą rażenia – zapowiada Atlas.

Katarzyna Kacprzak 671 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.