Papaya Films produkuje dla Amazon Prime Video dokument o Robercie Lewandowskim

Film reżyseruje Maciej Kowalczuk.

Papaya Films wyprodukuje dla Amazon Prime Video dokument o Robercie Lewandowskim Film będzie dostępny dla abonentów Amazon Prime Video w 2022 r. Za koordynację wszystkich działań z ramienia zespołu Roberta Lewandowskiego odpowiadają Monika Bondarowicz oraz Tomasz Zawiślak. Film reżyseruje Maciej Kowalczuk.

W filmie obok Roberta Lewandowskiego wypowiedzą się jego najbliżsi przyjaciele i rodzina, a także trenerzy, koledzy  z drużyny i rywale, włączając największe gwiazdy światowego futbolu.

– Wielu twórców filmowych na świecie marzy zapewne o tym, by opowiedzieć historię naszego najlepszego napastnika. Od kilku lat konsekwentnie rozwijamy produkcję oryginalnych treści filmowych, dlatego ogromnie się cieszę, że Robert Lewandowski zaufał właśnie naszej wizji i doświadczeniu. A dzięki zaangażowaniu Amazon Prime Video będziemy mogli dotrzeć z jego historią do widzów na całym świecie – mówi Kacper Sawicki, prezes Papaya Films, producent filmu.

Katarzyna Kacprzak 651 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.