Brand New Galaxy powołuje Global E-commerce Capability Team

Celem nowej struktury będzie projektowanie oraz rozwój globalnej oferty i kompetencji wszystkich agencji e-commerce w ramach grupy.

fot. Przemek Chudkiewicz
fot. Przemek Chudkiewicz
Grupa Brand New Galaxy (BNG) rozwija swoją ofertę w obszarze e-commerce. W ramach grupy powołana została nowa struktura – Global E-commerce Capability Team, która ma projektować globalną ofertę i kompetencje wszystkich agencji o profilu e-commerce, czyli Pathfinder23, Content26, Synthrone, Voyager, oraz agencji wspomagających działania e-commerce w BNG i strategicznych partnerów grupy.

W skład nowo powołanego zespołu wejdą Julia Dziurbiejko jako e-commerce chief operating officer oraz Szymon Domżał jako e-commerce chief growth officer. Obydwoje od samego początku istnienia Brand New Galaxy rozwijają ofertę e-commerce. Jako e-business consultant wesprze ich Lucie Dessarts. Rozpoczęła swoją współpracę z BNG w 2020 r., wnosząc doświadczenie i know-how w zakresie e-business od strony klienta.

Katarzyna Kacprzak 670 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.