Mastercard partnerem 27. edycji Pol’and’Rock Festival

Firma jest partnerem wydarzenia organizowanego przez Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy już po raz dziesiąty.

27. edycja Pol’and’Rock Festival odbędzie się w dniach 29-31 lipca w formule hybrydowej – online i na terenie dawnego Lotniska Makowice-Płoty. Na miejscu koncerty z udziałem blisko 30 wykonawców ma zobaczyć 20 tys. uczestników. Ubiegłoroczna edycja Pol’and’Rock Festival odbyła się wyłącznie online pod nazwą Najpiękniejsza Domówka Świata. W br. współpraca Mastercard jako partnera technologicznego umożliwi widzom internetowym nie tylko udział w koncertach, ale także kontakt z innymi uczestnikami za pomocą komunikatora. Ponadto będzie możliwy – po rozwiązania quizu – dostęp do transmisji z 12 kamer rozmieszczonych na terenie imprezy, w tym za kulisami. Inną funkcją komunikatora jest księga pamiątkowych wpisów.

Dla uczestników programu lojalnościowego Bezcenne Chwile Mastercard przygotował też pulę ośmiu wejściówek. Dodatkowo dziesięciu uczestników strefy Premium programu otrzymało specjalne wejściówki uprawniające do wejścia także w miejsca niedostępne dla większości festiwalowiczów.

Paweł Piasecki 965 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.