Marek Różycki i Tomasz Waligóra w zarządzie Pathfinder 23

Pełniąca do tej pory funkcję CEO Julia Dziurbiejko oraz executive vice president Szymon Domżał wchodzą w skład nowo utworzonego zespołu w ramach Brand New Galaxy.

od lewej: Tomasz Waligóra, Marek Różycki
od lewej: Tomasz Waligóra, Marek Różycki
Wraz z początkiem sierpnia br. wprowadzone zostaną zmiany na poziomie zarządu Pathfinder 23, największej agencji wchodzącej w skład grupy Brand New Galaxy. Nowy zarząd składać się będzie z dwóch co-managing directorów. Marek Różycki obejmie stanowisko managing director business, a Tomasz Waligóra managing director products & services. Ich zadaniem jest wdrożenie nowej strategii działania agencji, adekwatnej do zmieniających się potrzeb globalnych klientów agencji. Różycki i Waligóra są jednymi z założycieli PF23 i pracują w niej na stanowiskach menedżerskich od początku istnienia agencji.

– Obserwujemy ciągłą ewolucję potrzeb klienta wynikającą z szybkiego rozwoju samego e-commerce, technologii, jak i coraz większej dostępności danych. Przyszłość widzimy w coraz większej integracji – produkty i usługi odpowiadają lub wyprzedzają potrzeby biznesowe klientów, jednocześnie rośnie poziom ich złożoności i osadzenia w danych. To powoduje, że potrzebne jest łączenie zespołów sprzedażowych i client service z inżynierami lub konsultantami od strategii, produktów i danych – tłumaczy Tomek Waligóra. Nowa struktura zarządu odpowiada na tę potrzebę – wychodzimy z różnych doświadczeń i kompetencji, dlatego teraz łączymy siły, żeby wspólnie przeprowadzić ten proces integracji – dodaje Marek Różycki.

Pełniąca do tej pory funkcję CEO Julia Dziurbiejko oraz executive vice president Szymon Domżał wchodzą w skład nowo utworzonego zespołu w ramach Brand New Galaxy, którego celem jest praca nad rozwojem zintegrowanej oferty e-commerce spółek BNG oraz wspieranie i współpraca ze wszystkimi agencjami w grupie.

(fot. Przemek Chudkiewicz)

Katarzyna Kacprzak 690 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.