Superbet sponsorem Górnika Zabrze [wideo]

Umowa została podpisana na dwa lata z opcją przedłużenia na kolejne sezony.

Zakłady bukmacherskie Superbet zostały sponsorem głównym klubu Górnik Zabrze.

Kontrakt z Górnikiem Zabrze będzie dla firmy już czwartym na piłkarskim Śląsku, ale pierwszym na poziomie Ekstraklasy. Wcześniej partnerem Górnika był branżowy konkurent, czyli firma STS. Klub zapowiada, że ekspozycja Superbet na koszulce meczowej teraz będzie jednak większa i lepiej ulokowana, a zaangażowanie ma być jeszcze mocniej wykorzystywane.

- Możliwość eksponowania logotypu Superbet tuż obok nazwiska Podolski, to oczywiście miły dodatek. Pierwsze rozmowy z Górnikiem rozpoczęliśmy jednak przed zakomunikowaniem transferu Łukasza Podolskiego. To świadoma decyzja poparta analizą wielu czynników i podjęta w oparciu o nasze coraz większe aspiracje. Znów idziemy poziom wyżej - powiedział Adam Lamentowicz, country manager Superbet w Polsce.

Umowa została podpisana na dwa lata z opcją przedłużenia na kolejne sezony

Bukmacher ma zakontraktowanych Jana Błachowicza, Jerzego Dudka i Sławomira Peszkę jako ambasadorów marki. Podczas Euro 2020 firma zorganizowała akcje specjalne w których do wygrania był milion złotych oraz zabytkowy i odrestaurowany Ford Mustang z 1965 roku. Do tego kilkanaście dni temu firma otworzyła Superbet Premium Store - w samym centrum Warszawy powstał punkt przyjmowania zakładów.

 

Piotr Machul 375 Artykuły

Zajmuje się tematyką mediową, głównie telewizyjną i radiową. Przeżył kilkuletni romans z copywritingiem. Zdecydowanie woli dziennikarstwo. Dziwne, że nie mieszka w czeskiej Pradze, bo uwielbia to miasto.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.