Najczulsza reklama szamponów, czyli nowa kampania Bambino [wideo]

Bierze w niej udział Kinga Stępień - autorka bloga parentingowego Lady GuGu oraz jej rodzina.

„Czułe na potrzeby całej rodziny” – pod takim hasłem ruszyła kampania marki Bambino, promująca nowe szampony, przeznaczone zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Szampony Bambino Rodzina wyróżnia ich hiperdelikatność, zawartość ekstraktów naturalnego pochodzenia oraz brak silikonów - wszystko z myślą o najczulszej pielęgnacji włosów. 

Kampania ruszyła 1 lipca. Jej głównym nośnikiem jest spot reklamowy z udziałem influencerki – Kingi Stępień (autorki bloga parentingowego Lady GuGu) oraz jej rodziny. Spot emitowany jest w wybranych stacjach telewizyjnych oraz wykorzystywany w ramach kampanii digital. Wszystkie szczegóły związane z kampanią oraz nowymi produktami zamieszczono na specjalnym landing page’u na stronie internetowej marki: bambino.pl/szampony-czule-na-potrzeby

Za przygotowanie idei kreatywnej oraz realizację kampanii w ramach stałej współpracy z marką odpowiada agencja Chapter1. Do zadań agencji należało stworzenie scenariusza oraz produkcja spotu, realizacja sesji zdjęciowej, współpraca z influencerką oraz kompleksowe przygotowanie i wdrożenie kampanii digital we współpracy z domem mediowym OMD.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.