CDA udostępnia telewizję przez internet w modelu OTT

Oferta pomyślana jako rozszerzenie płatnych subskrypcji serwisu.

Serwis VoD CDA.pl 9 sierpnia rozpocznie oferowanie telewizji linearnej przez internet w modelu OTT. Trzy pakiety tematyczne będą dostępne tylko dla subskrybentów CDA Premium. Pakiet Powszechny to plan zawierający podstawowe programy telewizyjne, które muszą się znaleźć w ofercie zgodnie z zasadą „must carry, must offer” i są przeznaczone do powszechnego, nieodpłatnego odbioru. Pakiet ten będzie dostępny w ramach dotychczasowego abonamentu dla użytkowników CDA Premium bez dodatkowych opłat. Drugi Pakiet Start zawiera blisko 40 kanałów telewizyjnych, takich jak np.: Kino Polska, Dizi, Polsat Viasat Nature czy Da Vinci Kids. Za możliwość korzystania z niego użytkownicy zapłacą tylko 4 zł, czyli za cały pakiet CDA Premium + CDA TV miesięczny abonament wyniesie 23,99 zł. Najwyższym i najbogatszym pod względem oferty programowej jest Pakiet Podstawowy, który zawiera blisko 90 kanałów telewizyjnych (m.in. kanały z grupy BBC, Viasat World, stacje History, Crime & Investigation, pakiet kanałów filmowych Filmbox oraz AMC Channel i Sundance Channel. W przypadku tego pakietu użytkownicy CDA Premium będą musieli dopłacić 30 zł.

CDA miał blisko 350 tys. aktywnych subskrybentów na koniec marca br.

Maciej Burlikowski 1705 Artykuły

W "Media & Marketing Polska" od 2000 r. Zajmuje się m.in. branżą telekomunikacyjną, usług finansowych, samochodami i energetyką. Uwielbia podróże dalekie i bliskie.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.