Glovo dostępne w 16 kolejnych miastach w Polsce

Na początek dostępne są dostawy z restauracji McDonald’s.

Z początkiem sierpnia usługi dostaw jedzenia za pomocą aplikacji Glovo (na początek tylko z restauracji McDonald's) zostają udostępnione w 16 nowych miastach w Polsce. Są to, w porządku alfabetycznym: Biała Podlaska, Kędzierzyn-Koźle, Kołobrzeg, Krosno, Mysłowice, Nysa, Piotrków Trybunalski, Przemyśl, Puławy, Racibórz, Stargard, Suwałki, Tczew, Tomaszów Mazowiecki, Wodzisław Śląski, Zamość.

– Współpracujemy z najsilniejszymi markami na rynku, takimi jak firma Glovo, które są w stanie zapewnić naszym gościom najwyższe standardy realizacji naszych usług, dbając o bezpieczeństwo i higienę dostaw. Wspólnie regularnie zwiększamy zasięg usługi McDelivery, aby dotrzeć do jak największej liczby konsumentów – mówi Monika Dąbrowska, menedżer McDelivery Lead w McDonald’s Polska.

Firma Glovo powstała w Barcelonie w 2015 r., do Polski weszła w lipcu 2019 r. po przejęciu od AmRest Holdings SE platformy do zamawiania jedzenia online Pizza Portal. W lipcu br. wystartowała usługa Glovo Prime – abonament na dostawy zakupów i jedzenia pod drzwi odbiorcy.

Paweł Piasecki 965 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.