Anna Tokarek w Dentsu

Będzie odpowiedzialna za komunikację spółek Isobar, Red8, Propeller Film i The Story Lab.

Anna Tokarek obejmuje stanowisko PR managera dla pionu Creative w Dentsu. Będzie odpowiadać za komunikację działań spółek Isobar, Red8, Propeller Film i The Story Lab. 

Tokarek ma ponad dziesięć lat doświadczenia w komunikacji. Przez dziewięć lat związana była z Allegro.pl, gdzie przez ostatnie pięć lat pełniła funkcję PR brand managera, rzeczniczki prasowej, odpowiadała za media relations, PR produktowy i komunikację kryzysową. W ostatnich latach związana kolejno z Group One, następnie Talent Media (obecnie grupa LTTM) i Grupą S/F (obecnie Freundschaft), gdzie odpowiadała za kompleksową komunikację spółek, media relations oraz prowadzenie działań komunikacyjnych, w tym kryzysowych m.in. dla Maxi Zoo, Związku Polskie Mięso, Netii czy Porta Drzwi.

Katarzyna Kacprzak 697 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.