Wojciech Borowski i Krzysztof Kawa właścicielami McCann Poland

Polski oddział McCann został przekształcony w agencję afiliowaną z siecią McCann.

McCann Worldgroup ogłosiła, że dokonała zmian w swoich zasobach w Polsce. Polski oddział McCann został przekształcony w agencję afiliowaną z siecią McCann. Agencja będzie działać pod niezmienioną nazwą McCann Poland i utrzyma swoje relacje z klientami, a także dostęp do międzynarodowych zasobów sieci. Nowymi właścicielami agencji stali się  Wojciech Borowski, dotychczasowy Group CEO McCann Poland, i Krzysztof Kawa, dotychczasowy Group CFO McCann Poland.
 
– Przejęcie agencji przez polskich właścicieli pozwoli jej na lepszy dostęp do wielu lokalnych zasobów, jak eksperckość czy kreatywność. Jednocześnie agencja nadal będzie korzystać ze zintegrowanych zasobów kreatywnych i strategicznych sieci McCann, aby utrzymać wysoki standard obsługi naszych globalnych klientów. Wojciech jest z nami związany od dziesięciu lat i ma zarówno doświadczenie w agencji globalnej, jak i znajomość lokalnego rynku, aby rozwijać agencję z korzyścią dla klientów na rynku lokalnym – komentuje Mark Lund, president McCann Worldgroup Europe & UK.

– Będąc częścią globalnej sieci McCann daje dostęp dla naszych klientów do rozległych zasobów McCann Worldgroup, umożliwiając tym samym właściwe wsparcie dla rozwoju ich biznesów. Wierzymy, że bardziej elastyczny, nowy model funkcjonowania agencji otwiera przed nami i naszymi klientami nowe
możliwości dynamicznego rozwoju – dodaje Wojciech Borowski, Group CEO McCann Poland.

Katarzyna Kacprzak 699 Artykuły

Zajmuje się agencjami reklamowymi i eventowymi. Ma na oku studia produkcyjne i branżę OOH. Gdyby mogła wybrać byłaby kopistką w Bibliotece Aleksandryjskiej.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.