Tomasz Choroszewski chief media officerem w K2 Precise

W ostatnim czasie związany był z Wavemakerem.

Do agencji K2 Precise (Grupa K2) dołączył Tomasz Choroszewski, który objął stanowisko chief media officera. Będzie on odpowiadał m.in. za obszar marketingu precyzyjnego, afiliację oraz zespół client service. Choroszewski ma kilkunastoletnie doświadczenie w branży mediowej. Pracował m.in. dla wydawcy internetowego (Grupa O2), gdzie odpowiadał za jeden z zespołów sprzedażowych, oraz w stacji telewizyjnej (TVP), w której współtworzył strategię rozwoju digital oraz prowadził projekty crossmediowe. Nadzorował także rozbudowę obszarów digital i trading w agencji mediowej Codemedia, a w ostatnim czasie zarządzał kompetencjami performancemarketingowymi w sieciowym domu mediowym Wavemaker.

Współpracował m.in. z takimi klientami jak IKEA, USP (Spark & Mortar) oraz Nestle (Nespresso).

Maciej Florek 2390 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.