Innowacyjne rozwiązanie loteryjne - integracja systemów Żabki i Totalizatora Sportowego

W sklepach sieci Żabka będzie można zagrać w gry liczbowe Lotto bez użycia Lottomatu.

Żabka i Totalizator Sportowy, właściciel marki Lotto, rozwinęły współpracę opartą na nowym modelu, polegającym na zintegrowaniu systemu kasowego sieci sklepów z systemem online Totalizatora Sportowego. Jak zapewniają firmy, model jest innowacyjny w skali światowej. Dotykowy panel ma zainstalowaną aplikację ze wszystkimi funkcjami dostępnymi w standardowym terminalu loteryjnym. Klienci będą mogli skorzystać z oferty loteryjnej i uiścić płatność za nią bez konieczności dokonywania dwóch osobnych transakcji. Nowa opcja dla grających w Lotto jest dostępna w wybranych sklepach Żabka, a z czasem będzie wprowadzona we wszystkich. Współpraca obu firm, trwająca od 2005 r., ma być w przyszłości poszerzona o nowe obszary, takie jak loterie promocyjne i cross-selling.

 

Paweł Piasecki 998 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.