Madogz wzmacnia kreację

Do agencji dołączają: Urszula Pięta i Nira Wasik.

Agencja Madogz powiększyła dział kreacji. Do teamu dołączyły Urszula Pięta (na zdj. z lewej), która objęła stanowisko graphic designera, oraz Nira Wasik w roli content designera.

Urszula Pięta ma kilkuletnią praktykę w zakresie poligrafii, specjalizuje się w grafice komputerowej. Przed dołączeniem do zespołu Madogz realizowała projekty dla marek Nivea i Henkel. Wcześniej zdobywała doświadczenie jako operator DTP w firmie Saueressig Polska.

Nira Wasik przed dołączeniem do Madogz pracowała na stanowisku content specialist w TUI Polska, gdzie odpowiadała za obsługę w zakresie przygotowania treści na potrzeby serwisu tui.pl. Do jej zadań w Madogz będzie należała realizacja projektów w mediach społecznościowych z naciskiem na tworzenie angażującego contentu.

Maciej Florek 2341 Artykuły

Czujnym okiem przygląda się domom mediowym, agencjom interaktywnym i producentom OTC. Odtajnia najbardziej ukryte przetargi. Jego pasją jest kolej i wszystko co z nią związane.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.