HalfPrice debiutuje na Węgrzech

Otwarciem sklepu w Budapeszcie sieć należąca do Grupy CCC rozpoczyna zagraniczną ekspansję.

Zgodnie z zapowiedziami działająca od maja br. sieć sklepów HalfPrice należąca do Grupy CCC, jednego z największych producentów obuwia w Europie, rozpoczyna zagraniczną ekspansję otwarciem sklepu w centrum stolicy Węgier, przy placu Vörösmarty, o powierzchni blisko 2,8 tys. mkw. Tak jak inne sklepy sieci oferuje artykuły wielu marek (odzież, obuwie, zabawki, akcesoria i kosmetyki, a także dekoracje do domu) w cenie znacznie (często o połowę) niższej niż detaliczna.

W Polsce w trzy miesiące otworzono 21 sklepów HalfPrice. Po debiucie w Budapeszcie sieć ma wejść jeszcze w sierpniu do Austrii, a we wrześniu do Czech. Do końca grudnia br. w Europie powstanie ok. 60 sklepów pod szyldem HalfPrice.

Grupa CCC, do której należy marka HalfPrice, prowadzi działalność na Węgrzech od dziewięciu lat.

Paweł Piasecki 980 Artykuły

Specjalizuje się w e-commerce i nowych technologiach. Pracował m.in jako tłumacz i redaktor, przez ponad 5 lat przygotowywał codzienny serwis prasowy dla przedstawicielstwa Komisji Europejskiej w Polsce. Miłośnik muzyki klasycznej i jazzu.

Komentarze

Prosimy o wypowiadanie się w komentarzach w sposób uprzejmy, z poszanowaniem innych uczestników dyskusji i ich odrębnych stanowisk. Komentując akceptujesz regulamin publikowania komentarzy.